Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse materiale de constructii
- Număr anunț
- DA20811637
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.192,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.192,85 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 12:26
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.192,85 RON
din 1.192,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro