Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Materiale Constructii
- Număr anunț
- DA20809186
- Autoritate contractantă
- UM 01924 (CUI 15984869)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.094,62 RON
- Valoare atribuită
- 3.094,62 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 10:25
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 07:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.094,62 RON
din 3.094,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro