Ofertă refuzată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA20805051
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055,61 RON
Valoare finală
2.055,61 RON
Data publicării
09.07.2018 14:51
Data finalizării
11.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.