Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4

Număr anunț
DA20785251
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL DE UTILITATI PUBLICE ANINA (CUI 32064525)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,60 RON
Valoare finală
107,60 RON
Data publicării
05.07.2018 13:53
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.