Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ribon negru 09002303

Număr anunț
DA20764912
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139 RON
Valoare finală
139 RON
Data publicării
03.07.2018 13:55
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.