Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa submersibila ape uzate Aquatehnica SUB252, 250 W, 5300l/h [6425313190011]

Număr anunț
DA20814610
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,24 RON
Valoare atribuită
109,24 RON
Data publicării
10.07.2018 14:49
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,24 RON

din 109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.