Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DILUANT PT PROD ALCHID D551-P0.9L KOBER
- Număr anunț
- DA20813344
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL VASILE" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29164800)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40,62 RON
- Valoare atribuită
- 40,62 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 13:51
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40,62 RON
din 40,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro