Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap camping; Electropalan

Număr anunț
DA20815981
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,68 RON
Valoare atribuită
834,68 RON
Data publicării
10.07.2018 16:39
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,68 RON

din 834,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.