Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE PIESE DE FRANA

Număr anunț
DA20811219
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
TROFIHER SRL (CUI RO15391608)
Cod CPV
34322100-1 · Echipamente de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524,36 RON
Valoare atribuită
524,36 RON
Data publicării
10.07.2018 12:04
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524,36 RON

din 524,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.