Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti pentru copii ed. Usborne
- Număr anunț
- DA20807260
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
- Furnizor / câștigător
- DYF CONCEPT IT SRL (CUI 34898055)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 08:45
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro