Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 23200359
- Număr anunț
- DA40444355
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" IASI (CUI 17145219)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.120,46 RON
- Valoare atribuită
- 4.120,46 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 08:58
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.120,46 RON
din 4.120,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro