Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare mecanica tip HJ92N/55-00-AQ1K23GG

Număr anunț
DA20817035
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
Furnizor / câștigător
CONTURO INDUSTRIAL SRL (CUI RO15785190)
Cod CPV
42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.855 RON
Valoare atribuită
9.855 RON
Data publicării
11.07.2018 08:52
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.855 RON

din 9.855 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.