Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MIX CURATENIE

Număr anunț
DA20816278
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADANCATA (CUI 33561875)
Furnizor / câștigător
ELGED SRL (CUI 16270205)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.711,20 RON
Valoare atribuită
1.711,20 RON
Data publicării
10.07.2018 19:28
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 18:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.711,20 RON

din 1.711,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.