Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCOZA 5% SOL.PERF 500ML X 10FL STADA

Număr anunț
DA20814506
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.227,50 RON
Valoare atribuită
1.227,50 RON
Data publicării
10.07.2018 14:44
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.227,50 RON

din 1.227,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.