Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE RENOVARE

Număr anunț
DA20811945
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 "George Tutoveanu" Barlad (CUI 19213298)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,05 RON
Valoare atribuită
481,05 RON
Data publicării
10.07.2018 12:41
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,05 RON

din 481,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.