Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun Bio

Număr anunț
DA20824116
Autoritate contractantă
Colegiul National "Horea Closca si Crisan" Alba Iulia (CUI 4613393)
Furnizor / câștigător
ERGOFORM SRL (CUI RO11574386)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.370 RON
Valoare atribuită
25.370 RON
Data publicării
11.07.2018 14:23
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.370 RON

din 25.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.