Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Pistol cu proiectil de cauciuc

Număr anunț
DA20821157
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
Furnizor / câștigător
SMB GUNS SRL (CUI 37292230)
Cod CPV
35300000-7 · Arme, munitii si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.470,56 RON
Valoare atribuită
8.470,56 RON
Data publicării
11.07.2018 12:07
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.470,56 RON

din 8.470,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.