Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,8% sub estimat

ERLENMAYER GRADAT 250ML GAT INGUST

Număr anunț
DA20820433
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83 RON
Valoare atribuită
79 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
11.07.2018 11:34
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79 RON

din 83 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 4 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.