Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,1% sub estimat
CILINDRU GRADAT DIN STICLA A 25 ML
- Număr anunț
- DA20820345
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109 RON
- Valoare atribuită
- 98 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 11:30
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98 RON
din 109 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.