Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DE PRODUSE

Număr anunț
DA20815528
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI RO14051527)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.494 RON
Valoare atribuită
1.494 RON
Data publicării
10.07.2018 15:43
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 17:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.494 RON

din 1.494 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.