Ofertă refuzată Cumpărare directă

Revizie anuala - aparat ASTROPHYSICS modul XIS 6545

Număr anunț
DA20787089
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
Cod CPV
50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare finală
4.500 RON
Data publicării
05.07.2018 15:14
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.