Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Cartuse compatibil NOU -pentru HP 477 cod CF 410/411/412/413

Număr anunț
DA20814670
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
ATALINE PROSISTEM SRL (CUI RO26653127)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505 RON
Valoare atribuită
505 RON
Data publicării
10.07.2018 14:52
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505 RON

din 505 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.