Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner compatibil HP 1022 - Q 2612 A

Număr anunț
DA20813630
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,82 RON
Valoare atribuită
137,82 RON
Data publicării
10.07.2018 14:05
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,82 RON

din 137,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.