Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hard disk HDD Seagate Surveillance 8TB, 7200 rpm, 256 MB cache,SATA III, ST8000VX0002

Număr anunț
DA20790261
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.026,64 RON
Valoare finală
2.026,64 RON
Data publicării
06.07.2018 09:41
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.