Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SPALAT COVOARE
- Număr anunț
- DA20818898
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MANPEL (CUI 29034052)
- Furnizor / câștigător
- KARATPAPER SRL (CUI 13466224)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,34 RON
- Valoare atribuită
- 840,34 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 10:24
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,34 RON
din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro