Ofertă acceptată Cumpărare directă

Valva aspiratie, valva irigare

Număr anunț
DA20814010
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.970 RON
Valoare atribuită
1.970 RON
Data publicării
10.07.2018 14:22
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.970 RON

din 1.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.