Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet materiale electrice 14798

Număr anunț
DA20813532
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
FLASH TRANSILVANIA SRL (CUI RO10922431)
Cod CPV
31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.382,90 RON
Valoare atribuită
1.382,90 RON
Data publicării
10.07.2018 14:00
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.382,90 RON

din 1.382,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.