Ofertă acceptată Cumpărare directă

STATIV PLACA CU TIJA Lungime 600mm D10mm

Număr anunț
DA20820571
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525 RON
Valoare atribuită
525 RON
Data publicării
11.07.2018 11:40
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525 RON

din 525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.