Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de recertificare ISO 9001V2015 - PENTRU EA 36

Număr anunț
DA20814190
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR SECTOR 2 (CUI RO4266235)
Furnizor / câștigător
AFNOR ROMÂNIA SRL (CUI 18984723)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.136 RON
Valoare atribuită
4.136 RON
Data publicării
10.07.2018 14:29
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.136 RON

din 4.136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.