Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii proiectare drumuri comunale
- Număr anunț
- DA20798056
- Autoritate contractantă
- Comuna Boroaia (CUI 4326787)
- Furnizor / câștigător
- MORUZ STELICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 31821715)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare finală
- 3.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 09:27
- Data finalizării
- 11.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.