Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cateter venos central 3 (trei) lumene antimicrobian - CERTOFIX Protect Trio V720 - cod 4163214P-07
- Număr anunț
- DA20816784
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.672,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.672,40 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 08:32
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.672,40 RON
din 1.672,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro