Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale Sanitare

Număr anunț
DA20810978
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33137000-9 · Accesorii de profilaxie dentara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,09 RON
Valoare atribuită
457,09 RON
Data publicării
10.07.2018 11:52
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,09 RON

din 457,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.