Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei lant

Număr anunț
DA21004319
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
TEHNO FOREST CONSTRUCT SRL (CUI RO18258216)
Cod CPV
09211900-0 · Uleiuri lubrifiante pentru tractiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,47 RON
Valoare atribuită
176,47 RON
Data publicării
10.08.2018 09:06
Termen limită
16.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,47 RON

din 176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.