Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 5 buc. lame shaver drepte, diametru ext. 3 mm, cu lama interna dintata si cea externa dreapta
- Număr anunț
- DA21009031
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.005 RON
- Valoare atribuită
- 21.005 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 13:40
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.005 RON
din 21.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro