Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare instalatie electrica
- Număr anunț
- DA21009819
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI RO9178894)
- Cod CPV
- 45311100-1 · Lucrari de cablare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 887,95 RON
- Valoare atribuită
- 887,95 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 14:58
- Termen limită
- 17.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
887,95 RON
din 887,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro