Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta HP M12A

Număr anunț
DA21004208
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,21 RON
Valoare atribuită
888,21 RON
Data publicării
10.08.2018 08:59
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,21 RON

din 888,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.