Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA SCOLARA

Număr anunț
DA20986002
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
Furnizor / câștigător
INTREPRINDEREA INDIVIDUALA NAGY.B LAURENTIU CONSTANTIN (CUI RO27140847)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.294,10 RON
Valoare atribuită
5.294,10 RON
Data publicării
08.08.2018 09:43
Termen limită
16.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.294,10 RON

din 5.294,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.