Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOXEPIN 25 mg x 30 drj..
- Număr anunț
- DA20820538
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,25 RON
- Valoare atribuită
- 76,25 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 11:39
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,25 RON
din 76,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro