Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSECTOCUTOR CU UV 3X20W JB40/B60

Număr anunț
DA20818929
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.783,28 RON
Valoare atribuită
1.783,28 RON
Data publicării
11.07.2018 10:25
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.783,28 RON

din 1.783,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.