Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie: pahar plastic pt vopsea, vopsea ppg, intaritor, lac, folie protectie, diluant, smirghel

Număr anunț
DA21004861
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
Furnizor / câștigător
KAY TRADING SRL (CUI RO6847749)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,14 RON
Valoare atribuită
204,14 RON
Data publicării
10.08.2018 09:40
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,14 RON

din 204,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.