Ofertă acceptată Cumpărare directă

EMK- USOL DS1-160A A2 44160

Număr anunț
DA21009168
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Alimentare cu Apa si Canalizare Frumusita (CUI 37136720)
Furnizor / câștigător
INSTAL ELECTRIC SRL (CUI 15140975)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,92 RON
Valoare atribuită
189,92 RON
Data publicării
10.08.2018 13:50
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,92 RON

din 189,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.