Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU SOLAR FOTOVOLTAIC CU REGULATOR DE CURENT 12V/100W

Număr anunț
DA21009642
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
09331000-8 · Panouri solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.138,31 RON
Valoare atribuită
3.138,31 RON
Data publicării
10.08.2018 14:38
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.138,31 RON

din 3.138,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.