Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie Dacia Logan 1.5 dci
- Număr anunț
- DA21007512
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
- Furnizor / câștigător
- KODO MOTORS SRL (CUI RO26481412)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,13 RON
- Valoare atribuită
- 336,13 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 12:09
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,13 RON
din 336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro