Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dotare mobilier scolar Gradinita cu program prelungit nr, 7 Negresti Oas
- Număr anunț
- DA21004259
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 (CUI 17344300)
- Furnizor / câștigător
- BASIC POINT SRL (CUI RO28088054)
- Cod CPV
- 44421720-0 · Dulapioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.660 RON
- Valoare atribuită
- 23.660 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 09:02
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.660 RON
din 23.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro