Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier (asistenta tehnica)

Număr anunț
DA21009983
Autoritate contractantă
COMUNA MURGASI (CONSILIUL LOCAL MURGASI) (CUI 4553267)
Furnizor / câștigător
SLM CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI RO33321260)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
10.08.2018 15:22
Termen limită
17.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.