Ofertă acceptată Cumpărare directă

Covor de intrare din cauciuc pentru dezinfectant lichid, capacitate lichid 4,5 litri, 61 x 81 x 2 cm

Număr anunț
DA21002650
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.946,97 RON
Valoare atribuită
1.946,97 RON
Data publicării
09.08.2018 15:39
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.946,97 RON

din 1.946,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.