Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mercury Xenon Lamp 200W 4000h L10852

Număr anunț
DA21004504
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
Furnizor / câștigător
PERFORMANCE TRAINING & MANAGEMENT SRL (CUI RO24866110)
Cod CPV
31518500-5 · Lampi cu vapori de mercur (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.149,76 RON
Valoare atribuită
7.149,76 RON
Data publicării
10.08.2018 09:16
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.149,76 RON

din 7.149,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.