Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE
- Număr anunț
- DA21010421
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC "APÁCZAI CSERE JÁNOS" - Miercurea Ciuc (CUI 9854066)
- Furnizor / câștigător
- SZAKSERV CLEAN & CATERING SRL (CUI 35920150)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.980 RON
- Valoare atribuită
- 6.980 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 19:43
- Termen limită
- 16.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.980 RON
din 6.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro