Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER BURLAN 90 BAUDEMAN ALZN

Număr anunț
DA21011636
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,36 RON
Valoare atribuită
39,36 RON
Data publicării
13.08.2018 09:31
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,36 RON

din 39,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.