Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,4% sub estimat
mobilier sali : scaune, fotolii, canapele
- Număr anunț
- DA20995702
- Autoritate contractantă
- Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
- Furnizor / câștigător
- MEK DECOR TRADE SRL (CUI RO23291855)
- Cod CPV
- 39156000-0 · Mobilier pentru sali de primire si de receptie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.000 RON
- Valoare atribuită
- 67.615 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 09:11
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.615 RON
din 73.000 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 5.385 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.